عکس های خود را با افکتینو جادو کنید

عکس پروفایل غمگین

عکس پروفایل غمگین

طاقت هجران

عکس پروفایل غمگین. بی تو يک لحظه رمق در دل و در جانم نيست … بي قرارم نکنی طاقت هجرانم نيست.

عکس پروفایل غمگین

چقدر تنهایی

عکس پروفایل غمگین. پشت پلک‌هایت چقدر بغض و اشک، چقدر حرف نگفته و فریاد فروخورده، چقدر دلتنگی نهفته است چقدر غرور، ترس، غم و درد دارد چقدر فاصله. پشت شلوغی‌های اطرافت چقدر تنهایی.

عکس پروفایل غمگین

زن عاشق

عشق یک مرد را، با حرفهایش نه از رفتارش باید فهمید عشق یک زن را هم می‌توان؛ چه میگویم من؟ زن که عاشق نمی‌شود دیوانه می‌شود.

عکس پروفایل غمگین

چشمانش

عکس پروفایل غمگین. زیباییِ یک زن درلباس‌هایی که می‌پوشد نیست، در چهره یا در نحوه‌ی آرایش موهایش هم نیست، زیبایی یک زن در چشمانش است! چشم‌هایش راهِ ورودیِ قلبش هستند، مکانی که عشق در آن جای دارد.

عکس پروفایل غمگین

دلتنگ

عکس پروفایل غمگین. کسی چه می‌داند من امروز چند بار فرو‌ ریختم و چند بار دلتنگ شدم از دیدنِ کسی که فقط پیراهنش شبیه تو بود.

عکس پروفایل غمگین

سیل احساسات

عکس پروفایل غمگین دخترانه. بزرگتر از احساساتت باش. این رو من از تو نمیخوام، زندگی میخواد! وگرنه احساسات، مثل سیل تو رو از جا می‌کنه و می‌بره.

عکس پروفایل غمگین

هنوز نگفته‌ام

عکس پروفایل غمگین. در من كوچه اي است كه با تو در آن نگشته‌ام سفري است كه با تو هنوز نرفته ام روزها و شب‌هايي است كه با تو به سر نكرده‌ام و عاشقانه‌هايي كه با تو هنوز نگفته‌ام.

عکس پروفایل غمگین

حسرت تکرار من

عکس پروفایل غمگین. روزي خواهد رسيد که در حسرت تکرار دوباره من خواهي بود. مي‌دانم روزي که نباشم، هيچکس تکرارِ من نخواهد شد. باورت بشود يا نه، روزي مي‌رسد که دلت براي هيچکس به اندازه من تنگ نخواهد شد.

عکس پروفایل غمگین

کوچ

عکس پروفایل غمگین دخترانه. تو مرا آزردي كه خودم كوچ كنم از شهرت.. تو خيالت راحت! مي روم از قلبت مي شوم دورترين خاطره در شب هايت تو به من مي خندي! و به خود ميگويي: باز مي آيد و مي سوزد از اين عشق ولي بر نمي گردم نه.

عکس پروفایل غمگین

بهانه

عکس پروفایل غمگین پسرانه. دلم بهانه‌ی تو را دارد. تو می‌دانی بهانه چیست؟ بهانه همان است که شب‌ها، خواب از چشم من می‌دزدد. بهانه همان است که روزها، میان انبوهی از آدم‌ها چشانم را پیِ تو می‌گرداند.

عکس پروفایل غمگین

غارتگر غریب

عکس پروفایل غمگین. هر ثانیه که می‌گذرد، چیزی از تو را با خود می‌برد! زمان غارتگر غریبی است همه چیز را بی‌اجازه می‌برد و تنها یک چیز را همیشه فراموش می‌کند: حس دوست داشتنِ تو را.

عکس پروفایل غمگین

باران

شیشه پنجره را باران شست، از دل تنگ من اما چه کسی نقش تو را خواهد شست؟ آسمان سربی رنگ، من درون قفس اتاقم دلتنگ. می‌پرد مرغ نگاهم تا دور، وای باران، باران، پر مرغان نگاهم را شست. باران که می‌بارد خیابان ها لبریز احساس می شوند و شهر آرامشی عجیب به خود می گیرد؛ آرامشی که هدیه عطر نم باران است به تلاطم شهر. عکس پروفایل بارانی می تواند به خوبی احساسات عاشقانه شما را نمایش دهد. این عکس پروفایل غمگین طرفداران بسیاری دارد.

عکس پروفایل غمگین

انتظار

این چند ماه که منتظرت بودم به اندازه چند سال نگذشت به اندازه همین چند ماه گذشت اما فهمیدم ماه یعنی چه روز یعنی چه لحظه یعنی چه این چند ماه گذشت و فهمیدم گذشتن، زمان، انتظار یعنی چه. انتظار. تو را با یک بوسه تو را با یک بغل انتظار تو را با تمام دوست داشتن‌های زنانه‌ام به سپیده دم خورشید می‌سپارم. این عکس پروفایل غمگین می تواند انتظار عاشقانه شما را به تصویر بکشد.

 

غم بزرگی در دل دارم عکس پروفایل غمگین چشم

غم بزرگی در دل دارم

با ذکر نام خدا، قلب ها آرامش می گیرند. عگس نوشته “غم بزرگی در دل دارم” یک راز و نیاز با خداوند است. این تصویر بیانگر حالت راز و نیاز یک انسان غم گین با خداوند است. با استفاده از این عکس پروفایل مذهبی می توانید حس معنوی خود و مناجات با خداوند را به دیگران بیان کنید.

پروفایل ساز افکتینو عکس پروفایل شمع

شمع و تنهایی

پرتوهای نورانی شمع در دل تاریکی نماد مبارزه در سیاهی شب است. عکس پروفایل شمع در تاریکی نشان دهنده  حس تنهایی های ما در برابر مشکلات است.شمع نماد روشنی و گرمی و لطف و مهر و سوختن و رنج خود و راحت یاران طلبیدن است تا در طول حیات مادام که فروغ عمر، روشنی بخش است و نسیمی آن را خاموش نکرده است، لحظه‌ای از روش شمع گونه بودن دور نیفتیم.

عکس غمگین

احساس اندوه، ناراحتی و حالت غمگین، یکی از عواطف اصلی انسانی است. اگر به دنبال عکس غمگین جدید هستید تا حس ناراحتی و افسردگی خود را با دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید، میتوانید از عکس های عکس های غمگین تنهای افکتینو استفاده نماید.

عکس غمگین دخترانه و پسرانه

دسته بندی عکس پروفایل غمگین افکتینو دارای زیر دسته های مختلفی است که سعی شده است حس و حال مورد نظر کاربران را به طور کامل پوشش دهد. عکس پروفایل غمگین پسرانه شامل عکسهای غمگین متن دار است که بیشتر حس غمگین جدایی از معشوقه، ناراحتی از رفقان و دوستان ناباب را ایجاد می کند. عکس های پروفایل غمگین دخترانه نیز شامل عکس های تنهایی و انتظار، عکس نوشته های تنهایی جدید و تصاویر جدایی از عشق را نمایش می دهند. با توجه به احساس های ظریف دوران جوانی مفاهیم شکست عشقی دختر و پسر همواره از موارد دردناک می باشد و از نظر روانشناسی این افراد مایل اند حس و حال خود را در قالب عکس های پروفایل شکست عشقی با دوست های خود در اشتراک بگذارند.

عکس نوشته های غمگین

در بخش عکس نوشته های عاشقانه، عکس های غمگین با متن غمگین و عکس نوشته های جدایی وخیانت تهیه شده است.  مشکلات خانوادگی، فوت دوستان یا اعضاء خانواده، تنهایی، محبت ندیدن، سرخوردگی اجتماعی، فقر ، شکست در دوست داشتن و ... را می توان از عوامل ناراحتی و غمگین شدن فرد نام برد.  با استفاده از عکس های غمگین افکتینو می توانید تمام احساس های ناخوشایند خود را در معرض نمایش مخاطبان خود قرار دهید. این احساس ها شامل موارد حس درد، یکی از راهکارهای التیام نارحتی صحبت کردن با دوستان و آشنایان خود در مورد مشکل پیش آمده است. اگر در بعضی موارد امکان صحبت کردن مستقیم با طرف مقابل را ندارید می توانید از عکس های پروفایل غمگین نارحتی برای ابراز منظور خود استفاده کنید. شاید با استفاده از این تصاویر، طرف شما پیام نارحت بودن شما را دریافت کند و خودش برای صحبت کردن با شما پیش قدم شود. زبان تصاویر، زبان سکوت است شما می توانید با عکس پروفایل جدید خود تمام احساست خود بدون بیان جمله ای به دیگران انتقال دهید. در برخی از شبکه‌های اجتماعی مانند توئیتر که محدودیت حروف وجود دارد و افراد می‌توانند حداکثر از 140 حرف در هر پست استفاده کنند، انتقال یک پیام پیچیده یا مفصل کار آسانی نیست. در این مورد با به‌کارگیری یک تصویر  احساسی مانند تصاویر جدایی از عشق، عکس رفتن با متن طولانی و عکس نوشته تیکه دار بدون اینکه نیازی به توضیح باشد، مشکل رفع خواهد شد. عکس پروفایل غمگین 2019  در مقابل عکس پروفایل شاد قرار می گیرد.
notification close image

پروفایل ساز افکتینو