عکس های خود را با افکتینو جادو کنید

عکس پروفایل عاشقانه

عکس پروفایل عاشقانه

تولد دوباره

عکس پروفایل عاشقانه. عشق همان چیزی است که، به شما این امکان را می‌دهد که بعد از هر سختی بارها و بارها متولد شوید.

عکس پروفایل عاشقانه

دوست داشتن فرق می‌کند

عکس پروفایل عاشقانه. نمی‌توانی به کسی بگویی، از دوست داشتن یک نفر خودداری کند! دوست داشتن، با چیزهای دیگر خیلی فرق می‌کند.

عکس پروفایل عاشقانه

خوشبختی

عکس پروفایل عاشقانه. من دريافته‌ام كه دوست داشته شدن هيچ نيست. و اما دوست داشتن همه چيز است! آن كس خوشبخت است که، بتواند عشق بورزد.

عکس پروفایل عاشقانه

طلوع دوباره تو

عکس پروفایل عاشقانه. صبح یعنی: طلوع دوباره‌ی تو در جان من! امروز هم سرشار از دوست داشتن توام؛ مثل دیروز … مثل فردا …

عکس پروفایل عاشقانه

به چه کار می‌آید

عکس پروفایل عاشقانه. اگر نتوانم بی هدف با تو پرسه بزنم، خیابان‌ها به چه کار می‌آیند؟ و اگر نتوانم بی هراس نامت را، در گلو بگردانم، کلمات به چه کار می‌آیند؟ و اگر نتوانم فریاد بزنم «دوستت دارم»، دهانم به چه کار می‌آید

عکس پروفایل عاشقانه

دنیا تمام می‌شود

عکس پروفایل عاشقانه. این روزها دیده‌ای؟ آدم‌ها از پایان جهان می‌ترسند! عشق من می‌دانی؟ فقط وقتی تو نباشی دنیا تمام می‌شود!

عکس پروفایل عاشقانه

یک دست جعد یار

یک دست جام باده و یک دست جعد یار. رقصی چنین میانه میدانم آرزوست. والله که شهر بي تو مرا حبس مي شود آوارگي و کوه و بيابانم آرزوست. عکس پروفایل عاقانه با حس و حالی ناب و بی‌تکرار انتخاب بسیاری از عاشقان است.

عکس پروفایل سال نو

سال جدید

سال جدید عجب سالی شود با بودنت مرد من. این عکس پروفایل عاشقانه برای تبریک سال جدید بسیار زیبا و متفاوت است.

عکس پروفایل عاشقانه

عاشق توام

این عکس پروفایل عاشقانه همراه نیمه دیگر خود می تواند به خوبی علاقه شما را به عشقتان نشان دهد. می توانید این دو عکس را انتخاب کنید و عشق زیبای خود را به همه نشان دهید تا همه ببینند عشق شما در عکس پروفایلتان نیز نمایان است.

عکس پروفایل عاشقانه

عاشق توام

اگر دوست دارید عکس پروفایل خود را با فرد مورد علاقه خود هماهنگ کنید این عکس انتخاب مناسبی است. با استفاده از این عکس می توانید پروفایل های خود را شبیه یکدیگر کنید تا همه از علاقه شما با خبر شوند. این عکس پروفایل عاشقانه طرفداران زیادی دارد.

عکس پروفایل عاشقانه دل سرد

با استفاده از عکس پروفایل خود می توانید عواطف و احساست خود را به مخاطب های خود بروز دهید. مخصوصا اگر در شروع رابطه با یک فرد هستیدمی توانید با استفاده از عکس پروفایل عاشقانه رابطه خود را برای دیگران بیان کنید. عکس پروفایل عاشقانه غمگین به عنوان یک پیام برای مخاطب خاص شما تلقی می شود که اوج نارحتی  شما را به دلیل جدایی از یک رابطه دوست داشتنی می رساند. اگر دوست شما از عکس های پروفایل عاشقانه غمگین استفاده می کنند بدون شک این پیام را به شما القا خواهد کرد که دوست شما دچار شکست عشقی شده است. پروفایل عاشقانه شاد و پر انرژی نیز اوج خوش بختی و لذت شما رو در رابطه عاطفی نشان می هد و برای اطرافیان شما هم خوشایند خواهد بود. از نظر روانشناسی عکس، افرادی که از تصاویر عاشقانه زیبا برای بیان احساس های خود استفاده می کنند شخصیت اجتماعی برون گرایی دارند و در ارتباط های معمولی و رابطه خصوصی خود موفق هستند. در عکس های عاشقانه دو نفره به ژست و حالت صورت تاثیر زیادی را دارد. عکس عاشقانه با متن نیز تاثیر بیشتر بر روی مخاطب های شما خواهد داشت. با توجه به سابقه ادبیات عاشقانه ما ایرانی ها، ترکیب شعری های در وصف معشوقه و یا شعر های هجران با تصاویر رومانتیک، منجر به خلق عکس های با مفهوم عمیق می شود. شاید یکی از کارهایی که  امروزه  زوج های جوان باید برای همسران خود انجام دهند استفاده  از جمله های عاشقانه برای همدیگر است. در این میان استفاده از عکس های عاشقانه با متن انگلیسی هم در میان جوان ها افزایش یافته است. تصاویر احساسی را می توان از جمله عکس های خاص برای پروفایل نام برد. شاید با تعویض عکس پروفایل خود به عکس عاشقانه به همسر خود این پیام را برسانید که همواره به یادش هستید و رابطه خود را با او عمیق تر کنید. بیسیاری از روانشناس های خانواده توصیه می کنند که افراد متاهل در صورت امکان عکس دو نفره خود را در پروفایل های شبکه های اجتماعی قرار دهند زیرا با این روش احساسات خود
notification close image

پروفایل ساز افکتینو