عکس های خود را با افکتینو جادو کنید

عکس نوشته

عکس نوشته مفهومی

گناه من

گناه من سادگی بود. اگر به دنبال عکس نوشته مفهومی و عکس نوشته غمگین هستید این عکس را از دست ندهید.

عکس پروفایل خاص

سکوت گرگ

سکوت گرگ غوغا می‌کند. این عکس نوشته مفهومی بسیار محبوب است و سکوت معنادار شما را نشان می‌دهد.

عکس نوشته عاشقانه

آرزو

همه ما آرزوی چیزی را داریم که از دست داده‌ایم، اما گاهی اون چیزی رو که داریم فراموش می‌کنیم. این تصویر، عکس نوشته‌ای زیبا برای عکس پروفایل شماست.

عکس سکوت برای پروفایل شبکه های اجتماعی، بهترین عکس پروفایل افکتینو

سکوت در قالب عکس

این عکس نوشته جذاب برای افرادی که بنا به خیرخواهی برای اطرافیان از بیان احساسات واقعی خود خودداری کرده اند مناسب است. متن قوی از صائب تبریزی، ترکیب رنگ ظریف و زیبای متن و تصویر در این عکس، اثر بخشی بالای را ایجاد کرده است. اگر به دنبال نمادی برای ابراز حس وجود و بودن خود هستید، پروفایل ساز افکتینو این متن نوشته زیبا و موثر را برای شما توصیه می کند.

عکس دلتگی برای پروفایل | عکس های غمگین افکتینو

تضاد قلب و ذهن

دل تنگی ریشه در رابطه های عاطفی ما دارد شاید منشا اکثر دل تنگی در ما انسان ها شکست عشقی باشد و یا از عزیزی که نسبت به او تعلق خاطر یا تعلق عاطفی داریم، دور مانده ایم و برایش از جمله‌هایی مانند دلم برایت تنگ شده، دلم برایش پر می‌زند، دلم برایش یک ذره شده است و یا دلم هوای او را کرده است، استفاده می‌کنند. برای بیان  این حس میتوان از عکس پروفایل دل تنگی استفاده کنیم. این عکس نوشته نماد تضاد قلب و ذهن ماست.

مجموعه عکس نوشته های پروفایل

عکس نوشته پروفایل شبکه های اجتماعی، به دلیل هم افزاری قدرت تصاویر و من جذاب، تاثیر بیشتری را بر روی مخاطبین شما دارد. بخش عکس نوشته های افکتینو شامل زیر دسته های عکس نوشته مفهومی و فلسفی، عکس نوشته غمگین، عاشقانه، شاد و عکس نوشته های انگلیسی است. به دلیل محبوبت استفاده از عکس با متن های ادبی و متن های شاعرانه،  گروه گرافیست افکتینو برای این دسته بندی ها عکس های جذاب و جدید را طراحی کرده است. عکس نوشته های با جملات شاد و انرژی مانند جملات مثبت  حس آرامش و شادمانی شما را به دوستانتان نمایش می دهد و در ناخودآگاه شما امید به زندگی را افزایش می دهد.  عکس نوشته های موفقیت و عکس های انگیزشی کار و عکس نوشته مثبت انگیزشی می تواند نظر دیگران در مورد شغل شما را تغییر دهد.  عکس نوشته های غمگین عاشقانه نیز می تواند عواطف و احساسات شما را برای مخاطب خاص خود نمایش دهد.  در این بخش انواع عکس نوشته تنهایی و عکس با متن انگلیسی زیبا و جذاب برای پروفایل با معنی گنجانده شده است. بسیاری از افراد دنبال پروفایل انگلیسی تیکه دار با معنی و عکس نوشته انگیلیسی انگیزشی هستند که برای این دوستان نیز تصاویر آماده شده است.  گاهی یک متن عاشقانه آسان‌تر از هر سخن منطقی می‌تواند دل معشوق را برباید. گاهی عاشق، شادی و غم، افسردگی و تنهایی و حتی دوستت دارم‌هایش را در لفافه یا همان متن عاشقانه می‌گوید که حاصل اشعار شاعران و نویسندگان در طول زمان است. عکس نوشته برای پروفایل با متن عاشقانه کوتاه غمگین بیشتر زمانی کاربرد دارد که غم عشق به‌قدری سنگین است که هیچ سخنی نمی‌توان گفت و فقط با جملات کوتاه و تاثیرگذار می‌توان شدت این غم و اندوه سرشار از عشق را نشان داد. در میان عکس ها با متن عاشقانه و عکس زیبا پروفایل، متن در مورد تنها بودن و متن درباره تنها گذاشتن به فراوانی یافت می‌شود. به‌نظر می‌رسد تنهایی خاصیت جدایی‌ناپذیر انسان کنونی است که هیچ گریزی از آن نیست.حتی در آثار شاعران و نویسندگان برجسته و مشهور نیز متن ادبی در مورد تنهایی کم نیست. جملات زیبا در مورد تنهایی که هر عاشقی در دوره‌ای از عشق خود آن را تجربه کرده است. عکس غمگین پروفایل
notification close image

پروفایل ساز افکتینو