عکس های خود را با افکتینو جادو کنید

عکس پروفایل طبیعت

عکس پروفایل طبیعت

بسیاری تو

عکس پروفایل طبیعت. کمی طلوعِ آفتاب، کمی چایِ داغ کمی نسیمِ صبحگاهی، و بسیاری تو ! مگر من جز این، چه می‌خواهم؟!

عکس پروفایل طبیعت

با بهار برقص

عکس پروفایل طبیعت. زندگی را ورق بزن، هر فصلش را خوب بخوان؛ با بهار برقص؛ با تابستان بچرخ؛ در پاییزش عاشقانه قدم بزن و با زمستانش بنشین.

عکس پروفایل طبیعت

حرف سکوت کرده

عکس پروفایل طبیعت. پاییز را دوست دارم. ﭘﺎﯾﯿﺰ، ﺯﻣﺴﺘﺎﻧﯽ ﺍﺳﺖ؛ ﮐﻪ ﺗﺐ ﮐﺮﺩﻩ! ﺗﺎﺑﺴﺘﺎﻧﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻟﺮﺯ ﮐﺮﺩﻩ! ﺑﻐﻀﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺭﺳﻮﺏ ﮐﺮﺩﻩ! و ﺣﺮﻓﯽ ﺍﺳﺖ؛ ﮐﻪ ﺳﮑﻮﺕ ﮐﺮﺩﻩ است.

عکس پروفایل طبیعت

کنار دریا

عکس پروفایل عاشقانه. فرقی نمی‌کند کنار دریا باشی، وسطِ مهمانی، کنج اتاق یا هر جایِ دیگر…! روزهایِ تعطیل بویِ تنهایی در سَرِ آدم می‌پیچد…! باید یک نفر باشد بدونِ غرور دوستت بدارد.

عکس پروفایل زیبا

شب پر ستاره

آسمان پرستاره بهترین یارمن است من به زمین،نیازم نیست تو و آسمان شب مرا کافیست. عکس پروفایل طبیعت که شبی پرستاره را نشان می‌دهد. شبی که تهایت زیبایی‌های جهان است.

عکس پروفایل طبیعت

آبشار زندگی

زندگی جاریست مانند آبشاری زیبا اگر خودت را رها کنی راحت به منزل میرسی ترس از موانع نداشته باش خدای تو خدای عشق است نه ترس. عکس پروفایل طبیعت زیبا با آبشاری جاری در آن احساس خوبی در همه ما ایجاد می‌کند.

عکس پروفایل طبیعت

آرامش کویر

مثل یک کویر نشین اسبی داشته باشم و عاشق یک ستاره باشم شب که شد تو در آسمان می‌درخشی و من مثل دیوانه ها می‌تازم. کویر، آرامش زیبایی دارد و این عکس پروفایل طبیعت کویر این آرامش را نشان می‌دهد.

عکس پروفایل طبیعت

پروانه

پروانه‌ها ظریف و رنگارنگ و دلربا هستند. پروانه ها تو را به لبه آفتاب زندگی هدایت می‌کنند و هر کسی سزاوار قدری نور و روشنایی می‌باشد. پروانه زیبایی خالص است و اگر شما هم به این زیبایی علاقمندید این عکس پروفایل طبیعت را از دست ندهید.

عکس پروفایل طبیعت

هنر طبیعت

آیا می توان در هنر، طبیعتی دیگر آفرید؟ که با همان قوانین طبیعت الهی شکل گیرد؟ هرگز نمی‌توان. اگر شما هم به طبیعت و هنر نهفته در آن علاقمندید از این عکس پروفایل طبیعت زیبا لذت ببرید.

عکس پروفایل طبیعت کوهستان

آرامش کوهستان

این منظره زیبا که کوه و دریاچه و سرسبزی را در خود جای داده زیبایی و آرامش بی‌همتایی دارد. اگر شما نیز به این منظره علاقمندید و دوست دارید دیگران نیز علاقه شما را بدانند پس حتما از این عکس پروفایل طبیعت زیبا استفاده کنید.

عکس پروفایل طبیعت پاییزی

پاییز طلایی

پاییز یکی از زیباترین و عاشقانه‌ترین فصل‌های سال است و حتما شما نیز خاطرات بسیاری در این فصل دارید. این عکس پروفایل طبیعت پاییزی بسیار زیباست و برای عکس پروفایل مناسب است.

عکس پروفایل طبیعت

جنگل و خورشید

منظره تابش خورشید در میان درختان جنگل بسیار زیبا و رویایی است و همتایی ندارد. اگر شما نیز از این منظره لذت می‌برید این عکس پروفایل طبیعت زیبا انتخاب بسیار مناسبی است.

عکس پروفایل طبیعت

شفق

شفق قطبی یکی از زیباترین مناظر طبیعت است که هر کسی را شگفت‌زده می‌کند. اگر شما هم به این منظره زیبا علاقمندید می‌توانید از این عکس پروفایل طبیعت استفاده کنید.

عکس پروفایل طبیعت زیبا

تونل عشق

این تصویر زیبا، تونل عشق اوکراین است که حال و هوایی بسیار زیبا و رمانتیک دارد و این احساسات که با طبیعت همراه می‌شوند تبدیل به خاطره‌ای به یاد ماندنی می‌شوند. این عکس پروفایل طبیعت بسیار زیبا و پرطرفدار است.

عکس پروفایل طبیعت و دریا

آرامش دریا

آرمش دریا مثال زدنی است و همه ما این آرامش را با تمام وجود حس کرده‌ایم. تصور تماشای چنین منظره ای نیز آرامشی بی همتا دارد. می‌توانید از این عکس پروفایل طبیعت دریا استفاده کنید و علاقه خود را به همه نشان دهید.

عکس پروفایل طبیعت برفی

طبیعت برفی

برف بسیار زیباست و آرامش خاصی در خود دارد. اگر شما هم به روزهای برفی علاقه دارید، این عکس پروفایل طبیعت برفی انتخاب بسیار زیبا و آرامش‌بخشی است.

عکس پروفایل طبیعت

طبیعت رنگی

رنگارنگ بودن طبیعت یکی از جذاب‌ترین تصاویر جهان است و بدون شک این زیبایی شما را به وجد می‌آورد. هر قدر که بیشتر در طبیعت غرق شوید می‌بینید زیبایی‌های بیشتری پیش روی شما قرار می‌گیرد. این عکس پروفایل طبیعت رنگارنگ بسیار زیباست.

عکس طبیعت بهاری جاده‌ی شکوفه‌ای

جاده‌ی رویایی

همیشه وقتی به ما میگن چشماتونو ببندید و یک منظره‌ی زیبا تجسم کنید، تقریباً اکثر ما طبیعت فوق‌العاده بهاری، تو ذهنمون نقش میبنده. طبیعتی تازه جون گرفته از شکوفه‌های صورتی که از دل این طبیعت جاده‌ای گذر کرده. به این فکر کنید این جاده منتهی به منزل شما بود! تیم افکتینو  برای عکس پروفایل این تصویر را به شما پیسنهاد می‌کنه که این حس خوب برای شما و دوستانتون ماندگار باشه.

تصاویر طبیعت شگفت‌انگیز باران و کفشدوزک

کفشدوزک

باران، رحمت الهی است. رحمتی که علاوه بر سیراب کردن طبیعت، منظره‌های رویایی نیز خلق می‌کند. منظره‌هایی که به صورت طبیعی زیبا هستند. قدم زدن یک جفت کفشدوزک روی برگی پر از شبنم بعد بارش باران، می‌تونید به عنوان یک عکس پروفایل خاص از این تصویر استفاده کنید.

عکس طبیعت رویایی باران و گل

رقص باران

فصل بهار با رنگ و عطر و بوی خودش دنیای مارو زیباتر می‌کنه، گل‌های تازه جون گرفته با رقص باران بهاری، منظر‌های رویایی میسازند، اگه هر روز دوست داری زندگییت بهاری باشه از این تصویر برای عکس پروفایل به عنوان یک  عکس طبیعت رویایی استفاده کنید.

عکس پروفایل طبیعت

کوهستان

تو را تا قله خواهم برد، تو که قلب مرا تا قله ها بردی. این منظره زیبا از کوهستان برای عکس پروفایل طبیعت انتخاب بسیار مناسبی است.

عکس پروفایل زیبا

زندگی آرام

آموخته ام زندگی همیشه عالی و کامل نیست؛ اما همیشه همانی است که تو می‌سازی پس آن رابه یادماندنی بساز و هرگز اجازه نده کسی خوشبختی و آرامشت را از تو بگیرد. آرامش دارایی باارزشی است که جز خود ما کس دیگری نمی‌تواند آن را به ما هدیه کند. اگر آرامش این عکس را دوست دارید، می‌توانید از آن به عنوان عکس پروفایل طبیعت خود استفاده کنید.

تصاویر طبیعت شگفت انگیز

برای بعضی از ما لذت مشاهده تصاویر منظره های طبیعی، کمتر از سیاحت و گشت و گذار در طبیعت نیست. تضاویر زیبای جهان همواره مورد متوجه قشری عظیمی از انسان ها هست. شاید دلیل این توجه، حس زیباشناسی و فطرت پاک انسانی است. عکس های طبیعت رویایی مانند عکس منظره زمستان، تصاویر بهاری  و ... هر کدام  حس های گوناگونی را برای ما ایجاد می کنند. با توجه به چهار فصل بودن کشور ما ایران، فرصت عکاسی از طبیعت زیبای ایران را از دست ندهیم و آن ها را به عنوان منظره های زیبای دنیا معرفی کنیم.

عکس پروفایل طبیعت

عکس های طبیعت را می توان در دسته بهترین عکس های پروفایل نام برد.اگر به دنبال تصاویری از طبیعت بکر و دوست داشتنی هستید تا پروفایل های شبکه اجتماعی خود را با آن ها نمایش دهید سعی کنید تصاویر با کیفیت بالاتر و اندازه های مناسب ( بدون کراپ) را انتخاب نماید تا در تصویر پروفایل شما جزئیات مناظر به خوبی دیده شود. عکس پروفایل طبیعت حس آرامش و نشاط را به مخاطبین شما می رساند. عکس پروفایل بهاری پیامی حاوی شوکوفایی و سرزنده بودن را به دیگران می رساند.  اگر به دنبال نشان دادن حس شکت عشقی و پایان رابطه عاطفی خود هستید می توانید از عکس طبیعت پاییزی در پروفایل خود استفاده کنید. شما می توانید از عکس پروفایل طبیعت تلگرام  برای ایجاد تنوع در آرشیو پروفایل خود استفاده کنید. همچنین از عکس نوشته منظره برای پروفایل نیز در کنار تصاویر گل و ... استفاده کنید.

پروفایل گل

notification close image

پروفایل ساز افکتینو