عکس های جذاب و جالبی که ارزش دیدن دارد

۳۰ عکس جالب دنیا که برای اولین بار می‌بینید

فهرست مطالب

۳۰ عکس جالب دنیا که برای اولین بار می‌بینید

در این پست ۳۰ عکس جالب دنیا را برای شما گردآوری کرده‌ایم که بدون شک اولین بار است می‌بینید. با دیدن این عکس های زیبا می توانید از آن‌ها برای عکس پروفایل خود در شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید.شما می‌توانید با داشتن یک عکس پروفایل خاص، مخاطبان خود را همیشه در کنار خود داشته باشید و حس خوبی به آن‌ها ببخشید. نقاشی

۱- کوهستان رنگین کمان در چین Danxia landform

کوهستان رنگی در چین یکی از شگفت انگیز ترین و جذاب ترین عکس هایی که باید ببینید.

این عکس جالب و دیدنی یک تابلوی نقاشی نیست. این یکی از عکس های دیدنی جهان است که از کوستانی در اراضی پارک زمین شناسی استان گانسو چین گرفته شده است. عکس های زیبا زیادی از این منطقه گرفته شده است اما با این وجود گردشگران زیادی نیز هر ساله از این منطقه جالب و خاص بازدید می‌کنند. یونسکو این منطقه را “میراث جهانی” نامید، پس از این نامگذاری توجه گردشگران به این پدیده زیبا و عجیب زمین شناسی بیشتر و بیشتر شد.

بهترین زمان بازدید از این منطقه زیبا، ماه‌های ژوئن تا سپتامبر است. در زمستان‌ها این منطقه به شدت سرد است و در بقیه فصول نیز آب و هوای خشکی دارد. ساعات بازدید در تابستان از ساعت ۵ صبح تا ۸ بعد ازظهر و در زمستان از ساعت ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر است. بلیط بازدید برای هر نفر نیز ۱۰ دلار است.برای بالا رفتن از قله‌ها نیز در قسمتی از منطقه حدود ۶۰۶ پله وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

۲- زنی که ۲۸ سال ناخن‌هایش را کوتاه نکرده است

زنی که 28 سال ناخن هایش را کوتاه نکرده است.

این عکس جالب و دیدنی مربوط به یک زن ۴۸ سال است که ۲۸ سال است ناخن‌هایش را کوتاه نکرده است. او امیدوار است که بتواند رکورد خود را در گینس ثبت کند. فقط ۱۰ دقیقه طول می‌کشد تا این زن دست‌هایش را بشوید. او تمام کارهایش را نیز به سختی انجام می‌دهد.

همسر این زن می‌گوید که او ناخن‌هایش را بیشتر از من دوست دارد. عکس پروفایل دخترونه

۳- عجیب‌ترین عمل زیبایی جهان

عکس جالب افزایش قد با ایجاد پاشنه پا طبیعی و تزریق بوتکس

 

این عکس جالب و دیدنی، کار نرم افزار فوتوشاپ نیست بلکه جز عجیب‌ترین عمل‌های جراحی زیبایی در جهان است. این عمل جراحی که نوعی تزریق بوتاکس در پاشنه پا و ایجاد پاشنه بلند است در انگلیس انجام می‌شود که خانم‌ها بدون نیاز به کفش پاشنه بلند می‌توانند افزایش قد را تجربه کنند. درست است که عکس های دیدنی و خنده دار زیادی در دنیا وجود دارد ولی این عمل جراحی واقعیت تلخ جامعه امروز است که متاسفانه عکس آن یکی از عکس های دیدنی و خنده دار محسوب می‌شود. عکس پروفایل شاد

۴- جالب‌ترین و عجیب‌ترین آرایش مردان

این یکی از عجیب‌ترین آرایش‌هایی است که مردان انجام داده‌اند و نصف صورت خود را آرایش کرده‌اند. این یک عکس خنده دار خارجی  است که یک مرد قیافه خود را به این شکل آرایش کرده است. البته دیگر آرایش چهره در مردان در حال تبدیل شدن به امری عادی و طبیعی است.

 

این یکی از عجیب‌ترین آرایش‌هایی است که مردان انجام داده‌اند و نصف صورت خود را آرایش کرده‌اند. این یک عکس خنده دار خارجی  است که یک مرد قیافه خود را به این شکل آرایش کرده است. البته دیگر آرایش چهره در مردان در حال تبدیل شدن به امری عادی و طبیعی است.

عکس پروفایل غمگین 

۵- دهان گشادترین مرد جهان

 دهان گشاد ترین مرد دنیا این مرد توانایی عجیبی در باز کردن دهان خود دارد و به بزرگترین حالت ممکن می‌تواند دهان خود را باز کند.

این مرد توانایی عجیبی در باز کردن دهان خود دارد و به بزرگترین حالت ممکن می‌تواند دهان خود را باز کند. این یکی از عکس های دیدنی و خنده دار جهان است که یک نفر بتواند دهانش را تا این حد باز نگه دارد. این مرد آنگولایی دارنده رکورد بزرگترین دهان دنیاست.

دهان این مرد در حالت باز ۱۷ سانتی متر است. عکس های جذاب دیدنی 

۶- جزیره سقطرا، یمن

جزیره سقطرا، یمن، عکس های از عمق دریای بی کران

 

این یک عکس گرفته شده از فضا نیست، اینجا جزیره سقطرا واقع در یمن است. در این جزیره درختان عجیب و غریب زیادی را می‌بینید. نام این درخت خون سیاوشان است که نمونه‌ای از درختان بومی است. دلیل این نامگذاری نوعی شهد قرمز است که از این درخت تراوش می‌شود.

این درخت بیشتر شبیه یک قارچ بزرگ است که عکس آن جزء عکس های جالب و دیدنی جهان به حساب می‌آید. عکس پروفایل طبیعت افکتینو 

۷- صاحب بزرگترین دست‌های جهان

بزرگترین دست های دنیا، عکس های جالب و زیبا، 30 عکس جالب دنیا، عکس پروفایل، عکس های زیبا، بهترین عکس پروفایل در افکتینو 

این عکس یک پسر بچه هندی به نام، محمد کلیم است که صاحب بزرگترین دست‌های دنبا است. این وضیعت محمد کلیم نوعی نقص مادرزادی به نام ماکرو داکتیلی است که وی از این موضوع رنج می‌برد.

این نقص مادرزادی باعث بزرگی بیش از حد یکی از اعضای بدن مانند دست یا پا می‌شود.

۸- بهترین عکس از ابرگردباد دنیا

30 عکس جالب دنیا، عکس های جالب و زیبا، عکس های جالب و دیدنی جهان، عکس پروفایل، عکس پروفایل خاص

این تصویر مربوط به ابرگردباد جهان است که در سال ۲۰۱۴ توسط مارکو کروسک گرفته شد و توانست در مسابقه‌ی عکس مسافرتی نشنال جئوگرافیک جایزه بهترین عکس را به خود اختصاص دهد.

این عکس جالب و دیدنی بیشتر شبیه به یک سفینه فضایی است. عکس پروفایل عاشقانه

۹- غواصی در دریاچه سبز

دریاچه سبز، پارکی زیر آب برای گردشگران است که در منطقه تراگوس کشور اتریش قرار دارد. در زمستان‌های این پارک زیبا شما اثری از آب نمی بینید اما با فرارسیدن فصل تابستان و بالا آمدن آب دریاچه، پارکی به عمق ۱۰ متر در زیر آب ایجاد می‌شود.

این یکی از عکس های زیبایی است که اگر بر روی پروفایل خب قرار دهید بیشتر از واقعیت شبیه عکس کارت پستال‌های قدیمی است و می‌تواند یک عکس پروفایل خاص باشد.

۱۰- عکس شفق قطبی، برگزیده مسابقه عکاسی نجومی ۲۰۱۴

عکس شفق قطبی، برگزیده مسابقه عکاسی نجومی 2014، عکس های نجومی جذاب از فضا و ستارگان

اگر عاشق رصد و دید در شب هستید، بدون شک این تصویر برای شما معنا و مفهوم خاصی دارد. این عکس از شفق قطبی درخشان در پارک ملی ایسلند گرفته شده است. انعکاس این شفق در آب زیبایی عکس را صد برابر بیشتر کرده است.

این عکس جالب و دیدنی می‌تواند نمونه‌ای از عکس های جالب برای پروفایل دوستداران و طرفداران علم نجوم باشد.

۱۱- بهترین عکس مربوط به حیات وحش، گل و گیاه

عکس باغ وحش و پارک های از آب خوردن سگ ها در مه گاه سحر

این عکس مربوط به پارک گیاه شناسی در بریتانی فرانسه است که جز بهترین عکس‌های سال ۲۰۱۴ انتخاب شد. این عکس در صبحی مه آلود از این پارک گرفته شده است.  عکس حیوانات جذاب و دوست داشتنی

۱۲- عکس میکروسکوپی از بلور برف

عکس میکروسکوپی از بلور برف

این عکس جالب و دیدنی، عکسی میکروسکوپی از بلور برف است و دقیقا شبیه همان عکس‌هایی است که همگی ما در کودکی نقاشی کرده بودیم. این بدون شک می‌تواند به عنوان بهترین عکس پروفایل برای فرا رسیدن فصل زمستان باشد که با خود نوعی رنگ و بوی سرما را دارد.

۱۳- رکورد بیشترین قاشق آهنی روی بدن

این یکی از عکس‌های خنده دار خفن است که قاشق‌های آهنی بر روی بدن یک مرد چسبیده است. بدن این مرد خاصیت جذب آهن را دارد.

این یکی از عکس‌های خنده دار خفن است که قاشق‌های آهنی بر روی بدن یک مرد چسبیده است. بدن این مرد خاصیت جذب آهن را دارد.

۱۴- صحنه‌های عکس‌های اینستاگرام

این یکی از عکس های خنده دار است که پشت صحنه عکس‌هایی که در فضای مجازی مخصوص اینستاگرام منتشر می شود را نشان می‌دهد. عکس‌های زیادی هم با همین منطق گرفته می‌شوند که گاهی به عنوان یک عکس پروفایل خاص، نظر ما را به خود جلب می‌کنند.

این یکی از عکس های خنده دار است که پشت صحنه عکس‌هایی که در فضای مجازی مخصوص اینستاگرام منتشر می شود را نشان می‌دهد. عکس‌های زیادی هم با همین منطق گرفته می‌شوند که گاهی به عنوان یک عکس پروفایل خاص، نظر ما را به خود جلب می‌کنند. عکس پروفایل اینستاگرام

۱۵- جشن عروسی خاص در آکواریوم

جشن عروسی خاص در آکواریوم

 

این عکس هم جالب و زیبا است و هم جز عکس های دیدنی و خنده دار است که زن و شوهری جوان مراسم ازدواج خود را در آکواریومی در کنار ماهی ها و زیر آب جشن گرفته‌اند.

۱۶- عکس بزرگترین گربه جهان

عکس بزرگترین گربه جهان

گربه یکی از حیوانات خانگی و دوست داشتنی است. این گربه که در نیویورک لقب بزرگترین گربه را به خود اختصاص داده است ۱۳ گیلوگرم وزن و ۱۲۰ سانتی متر طول دارد.

صاحب این گربه معتقد است که گربه او چاق نیست و فقط جثه بزرگی دارد، او می گوید: گربه من بسیار شیرین است و رفتار خوبی از خود نشان می‌دهد.

اگر می‌خواهید یک عکس پروفایل خاص داشته باشید، می‌توانید از عکس گربه استفاده کنید که ملوسی خاصی دارد مخصوصا دخترها علاقه بیشتری به گربه‌ها دارند.

۱۷- جنگل‌های زیبای بامبو در ژاپن

آریشیاما نام کوهپایه‌ای کوهستانی است که جنگای با درختان بامبو، معابدی زیبا و طبیعتی فوق العاده را در خود جای داده است. این جنگل زیبا در ژاپن واقع است.

 

آریشیاما نام کوهپایه‌ای کوهستانی است که جنگای با درختان بامبو، معابدی زیبا و طبیعتی فوق العاده را در خود جای داده است. این جنگل زیبا در ژاپن واقع است. عکس های طبیعت 

این منطقه محیطی دیدنی و آرامش بخش برای گردشگران است. عکس های زیبا از این درختان بامبو روح آرامش را در انسان زنده می‌کند. عکس این درختان می‌تواند بهترین عکس پروفایل باشد که مخاطبان شما با دیدن آن آرامش خاصی از صحبت با شما می‌گیرند.

۱۸- ادای احترام به سگی در ارتش چین

ادای احترام به سگی در ارتش چین

این عکس عکس جالب و دیدنی مربوط به یک سگ شجاع و فرمانده در ارتش چین است که سربازان در حال ادای احترام به آن هستند. این عکس جزء عکس های جالب برای پروفایل است.

۱۹- بزرگترین کیک عروسی جهان

بزرگترین کیک عروسی جهان

این یک لباس عروس نیست بلکه این عکس بزرگترین کیک عروسی است که که از روی لباس عروس الگو برداری شده است.

۲۰- بزرگترین زبان دنیا

این یکی از عکس های جالب  خنده دار است. عکس مردی که بزرگترین زبان دنیا را دارد.

این یکی از عکس های جالب  خنده دار است. عکس مردی که بزرگترین زبان دنیا را دارد.

۲۱- بزرگترین چشم‌های دنیا

این زن صاحب بزرگترین چشم‌های جهان است و این رکورد را برای خود به ثبت رسانده است. بدون شک این زن یک عکس پروفایل بانمک خواهد داشت.

 

این زن صاحب بزرگترین چشم‌های جهان است و این رکورد را برای خود به ثبت رسانده است. بدون شک این زن یک عکس پروفایل بانمک خواهد داشت.

۲۲- پسر بچه‌ای با ۳۰ انگشت

این پسر بچه با 30 انگشت دست و پا متولد شده است. این پسربچه تحت عمب جراحی قرار گرفته است تا تعداد انگشت‌هایش به حالت طبیعی برگردد.

این پسر بچه با ۳۰ انگشت دست و پا متولد شده است. این پسربچه تحت عمب جراحی قرار گرفته است تا تعداد انگشت‌هایش به حالت طبیعی برگردد. عکس پروفایل با نمک افکتینو

۲۳- عجیب کنار همی جهان

عکس عاشقانه حیوان ها ، د گربه دوست داشتی در بغل هم

این یک عکس پروفایل شاد است. عکس گربه‌ای که سگی را در آغوش گرفته است و این عکس‌ها از نمونه عکس های دیدنی و خنده دار است.

۲۴- عجیب‌ترین عروسی جهان

این عکس عجیب‌ترین عروسی جهان است که عروس و داماد عجیب‌ترین و ترسناک ترین آرایش و لباس را دارند. این عکس جالب و دیدنی تصویری از عروسی‌های هیجان انگیز است.

این عکس عجیب‌ترین عروسی جهان است که عروس و داماد عجیب‌ترین و ترسناک ترین آرایش و لباس را دارند. این عکس جالب و دیدنی تصویری از عروسی‌های هیجان انگیز است. عکس پروفایل خاص

۲۵- مرغ طوفان قطب جنوب

این پرنده، مرغ طوفان نام دارد که بومی قطب جنوب است. این مرغ‌ها 8 کیلوگرم وزن دارن. این گرندگان به پنگوئن‌ها حمله‌های وحشیانه و بدی می‌کنند.

این پرنده، مرغ طوفان نام دارد که بومی قطب جنوب است. این مرغ‌ها ۸ کیلوگرم وزن دارن. این گرندگان به پنگوئن‌ها حمله‌های وحشیانه و بدی می‌کنند.

حمله مرغ‌های طوفانی مانند عقاب‌های وحشیانه و بی رحمانه است.

۲۶- خانه‌ای وسط جاده

این یک اتفاق خنده‌دار و یک خانه عجیب اسن که وسط یک جاده بنا شده است.

این یک اتفاق خنده‌دار و یک خانه عجیب اسن که وسط یک جاده بنا شده است. این نمونه عکسهای خنده دار خفن می‌توانند یک عکس پروفایل شاد باشند.

۲۷- عجیب‌ترین مدهای دنیا

این مد، یکی از عکس های دیدنی و خنده دار جهان است. هر ساله مدل‌های مختلف ب پوشیدن انواع لباس‌ها در جشن سالانه مد شرکت می‌کنند و عجیب‌ترین و متفاوت‌ترین نوع لباس‌ها در این مراسم به چشم می‌خورد.

این مد، یکی از عکس های دیدنی و خنده دار جهان است. هر ساله مدل‌های مختلف ب پوشیدن انواع لباس‌ها در جشن سالانه مد شرکت می‌کنند و عجیب‌ترین و متفاوت‌ترین نوع لباس‌ها در این مراسم به چشم می‌خورد. این عکس نیز نمونه‌ای از عکسهای خنده دار خفن است.

فکر می‌کنید اگر این لباس را بپوشید و به عنوان عکس پروفایل خود قرار دهید مخاطبان شما چه نظری در مورد شما خواهند داشت. عکس نوشته های جذاب 

۲۸- گل لاشه، بزرگترین و عجیب‌ترین گل جهان

عکس گل لاشه یکی از عکس های دیدنی جهان و یکی از 30 عکس جالب دنیا است. این گل بزرگترین و عجیب‌ترین گل در جهان است که بدترین بو را دارد و به بوی جسد مردگان شبیه است.

عکس گل لاشه یکی از عکس های دیدنی جهان و یکی از ۳۰ عکس جالب دنیا است. این گل بزرگترین و عجیب‌ترین گل در جهان است که بدترین بو را دارد و به بوی جسد مردگان شبیه است.

این گل ۳ متر طول دارد و اکثرا در جنگ‌های سوماترای اندونزی یافت می‌شود.

۲۹- عجیب‌ترین تندیس جهان

این یکی از تندیس‌های عجیب در جهان است که بر روی یک دیوار بنا شده است. این عکس جالب و دیدنی، صحنه عبور روح‌ها از دیوار را تجسم می‌کند که در فیلم‌های ترسناک همیشه وجود دارد.

این یکی از تندیس‌های عجیب در جهان است که بر روی یک دیوار بنا شده است. این عکس جالب و دیدنی، صحنه عبور روح‌ها از دیوار را تجسم می‌کند که در فیلم‌های ترسناک همیشه وجود دارد.

۳۰- عکس میکروسکوپی از زبان انسان

این عکس جالب و دیدنی، عکس میکروسکوپی از زبان است که تصویر جدیدی از زبان به انسان می‌دهد.

 

از بین ۳۰ عکس جالب دنیا، بدون شک می‌توان این عکس را خاص‌ترین و غیر قابل تصور ترین عکس در نظر گرفت. وقتی برای اولین بار این عکس را می‌بینید بدون شک به تنها چیزی که فکر نمی‌کند، عکس زبان انسان است اما همینطور است که فکر نمی‌کنید. اف

چند نکته اساسی در مورد انتخاب عکس پروفایل

عکس های زیبا و جالب زیادی در جهان وجود دارند که دیدن هیچ کدام از ان‌ها خالی از لطف نیست، چیزی که در این پست برای شما آماده کرده بودیم بخشی از عکس‌های جالب جهان بود. علاوه بر این‌ها عکس نوشته خوشگل برای پروفایل در اینترنت به فراوانی یافت می‌شوند که با یک جستجوی ساده می‌توانید روح تازه‌ای به پروفایل خود ببخشید. عکس پروفایل می‌تواند با تغییر حالت و روحیات شخص تغییر کند؛ در واقع افراد با انجام این کار حالات روحی و جسمی خود را به دوستان مجازی خود می‌گویند و با اینکار شناخت افراد راحت‌تر می‌شود. عکس های خنده دار، عکس های خنده دار بی ادبی، عکس خنده دار دخترانه، عکس خنده دار خارجی، عکسهای خنده دار خفن، عکس پروفایل خاص دخترونه، عکس پروفایل بانمک، عکس پروفایل خاص همگی می‌توانند با توجه به عکسی که انتخاب می‌کنید، بهترین عکس پروفایل برای شما باشند. گاهی هم بهتر است برای اینکه هم خودتان و هم دوستانتان حال و هوایی عوض کنند از یک عکس پروفایل شاد استفاده کنید. مطمئن باشید اینکار روی روحیه خودتان نیز تاثیر می‌گذارد. موضوع دیگری در مورد عکس پروفایل ها این است که هر سال نوعی عکس پروفایل خاص مخصوص به آن سال مد می‌شود. برای مثال عکس پروفایل خاص ۲۰۱۷ ، مخصوص همین سال است و در سال ۲۰۱۸ عکس‌ای دیگری مد می‌شود. effectino

دیدگاه

نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید

آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

متن دیدگاه وارد نشده است

پست‌های مرتبط

پربازدیدترین مطالب

هوش هیجانی چیست؟ چگونه با ۱۰ ترفند هوش هیجانی خود را افزایش دهیم؟

چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم؟

اپلیکیشن هایی که زندگی شما را شادتر می کنند

چگونه شاد باشیم؟ مفهوم شادی برای شما چیست؟

۳۰ عکس جالب دنیا که برای اولین بار می‌بینید

معروف‌ترین هنرمندان زن و آثارشان، جایگاه زنان در هنر نقاشی

قدرت بیان تصاویر: آنچه کلمات از گفتن آن ناتوانند

تبلیغات تصویری: نقش تصاویر در تبلیغات چیست؟

۱۴ اشتباه در انتخاب عکس پروفایل که تصورات دیگران را تحت تاثیر قرار می دهد

روانشناسی عکس سلفی : از عکس پروفایل سلفی تا سلفی‌های خطرناک

جملات انگیزشی، جملات انگیزشی کوتاه و جملات موفقیت و شاد

عکس پروفایل خاص چه اهمیتی دارد؟

دانلود اپلیکیشن

عکس های خود را با افکتینو جادو کنید

notification close image

پروفایل ساز افکتینو