یهترین ژست های عکاسی | چگونه هنگام عکاسی ژست بگیریم؟

بهترین ژست عکس که شما را در شبکه های اجتماعی محبوب می‌کند

فهرست مطالب

بهترین ژست عکس که شما را در شبکه های اجتماعی محبوب می‌کند

عکاسی بهترین راه برای ثبت لحظات به یادماندنی و زیبا در زندگی است؛ مخصوصا اگر این عکس‌ها با یک ژست عکس زیبا همراه باشند. با وجود گوشی‌های هوشمند که همگی مجهز به دوربین‌های با کیفیت بالا هستند، دیگر نیازی به دوربین عکاسی حرفه‌ای ندارید. بسیاری از ما دوست داریم برای عکس پروفایل خود عکس‌های زیبایی را انتخاب کنیم. یکی از بهترین راه‌ها برای داشتن یک عکس خوب استفاده از زیباترین ژست عکس است. عکس دونفره، عکس سلفی، عکس پروفایل دخترانه، عکس پروفایل پسرانه و … هر یک ژست عکاسی مخصوص به خود را دارند. اگر دوست دارید با بهترین ژست‌ عکس آشنا شوید این مطلب افکتینو را از دست ندهید.

ژست عکاسی

ژست در واقع نوعی شیوه ارتباط غیرکلامی است که در آن از حرکات بدنی استفاده می‌شود و به این ترتیب پیغام خاصی به مخاطب منتقل می‌شود. ژست شامل حرکات دست، صورت و سایر اعضای بدن است. با توجه به فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مخصوصا در فیس بوک و اینستاگرام ژست عکاسی و ژست عکس پروفایل بسیار مهم است چون در افزایش تعداد فالورها تاثیر زیادی دارد.

عکس‌های زیبایی که از مدل‌ها هر روزه در فضای مجازی منتشر می‌شود و توسط تعداد زیادی از کاربران نیز دنبال می‌شود، صرفا به‌خاطر زیبایی ظاهری این مدل‌ها نیست، بلکه ژست عکس نیز اهمیت بسیاری دارد.

چگونه عکس شاخ بگیریم؟ این اصطلاحی است که این روزها در فضای مجازی مخصوصا در اینستاگرام بیشتر به چشم می‌خورد. عکس شاخ، صفحه شاخ و … اما شاخ به چه معنی است و منظور از این‌که چگونه عکس شاخ بگیریم، چیست؟

مساله این است که عکس گرفتن به تنهایی کافی نیست، حتی زیبایی و جذابیت ظاهری شما هم نمی‌تواند گزینه کافی برای داشتن عکس‌های زیبا و ماندگارتر شود، مساله مهم‌تر این است که شما بتوانید با داشتن زیبایی و لباس‌های خوب، ژست خوبی در عکس‌هایتان داشته باشید تا برای مخاطبانتان چشم‌نواز باشد. عکس‌هایی که جذابیت و گیرایی بیشتری داشته باشند اصطلاحاً عکس‌های شاخ می‌گویند. منظور عکس‌هایی که از سایر عکس‌ها در وضعیت و موقعیت مشابه جذاب‌تر و زیباتر هستند. عکس پروفایل افکتینو

ژست عکس دونفره

یکی از بهترین ژست عکاسی، ژست عکس دونفره است که همه به دنبال یافتن بهترین ژست برای عکس‌های دو نفره خود می‌گردند. ما در ادامه به شما نشان می‌دهیم که برای عکس‌های دو نفره چگونه ژست عکس بگیریم تا عکس‌تان ماندگار و خاطره‌انگیز شود.

در این بخش نمونه‌هایی از ژست عکس دونفره، ژست عکس دونفره سلفی، ژست عکس دونفره در طبیعت، ژست عکس دونفره در آتلیه و ژست عکس پاییزی دونفره را ببینید و برای عکس‌های خود از آن‌ها ایده بگیرید.

*****بهترین و جذاب‌ترین ژست عکس دونفره در طبیعت*****

بهترین محیط برای گرفتن عکس‌های دو نفره‌ طبیعت است. شما می‌توانید در فضای باز کنار درخت و روی چمن عکس‌های دو نفره زیبا و ماندگاری را خلق کنید.

ژست عکس دونفره، چگونه ژست عکس بگیریم

 

*****بهترین و جذاب‌ترین ژست عکس دونفره در طبیعت*****

ژست عکس دونفره، چگونه ژست عکس بگیریم،ژست عکس دونفره در طبیعت

 

*****زیباترین ژست عکس دونفره در طبیعت*****

ژست عکس دونفره در طبیعت، ژست عکس دونفره

 

*****ژست عکس پاییزی دونفره*****

پاییز فصل مناسبی برای عکس‌های دو نفره است. در زیر چند نمونه ژست عکس پاییزی دونفره را می‌بینید که در میان برگ‌های پاییزی و در دل طبیعت است، البته می‌توانید در پارک‌ها هم عکس‌های ماندگاری در فصل پاییز بگیرید.

ژست عکس پاییزی دونفره، ژست عکاسی

 

*****ژست عکس پاییزی دونفره*****

ژست عکس پاییزی دونفره، ژست عکس

 

*****ژست عکس دونفره سلفی*****

عکس‌های سلفی یا خویش‌انداز مدتی است که طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. از آنجایی که دوربین جلوی بیشتر گوشی‌های هوشمند کیفیت بالایی دارند، این عکس‌ها گزینه مناسبی برای عکس‌های تکی یا دو نفره است.

نکته‌ی مهمی که در گرفتن عکس‌های سلفی باید در نظر بگیرید این است که به دلیل کیفیت پایین دوربین جلو باید حواست شما به نور فضای عکاسی باشد و از محیط‌های با نور کافی استفاده کنید. اگر فضای نور لازم را نداشت باید حداقل بتوانید زاویه دوربین گوشی خود را طوری تنظیم کنید که افرادی که در پشت سر شما قرار دارند با وضح کافی در عکس ظاهر شوند.

یکی از بهترین ژست عکس دو نفره سلفی یا حتی عکس جند نفره، استفاده از آیینه است. چند نمونه از بهترین ژست عکس دونفره سلفی را در ادامه می‌بینید که می‌توانید از آن‌ها ایده بگیرید.

ژست عکس دونفره سلفی، ژست عکاسی، ژست عکس سلفی

 

ژست عکس سلفی، ژست عکس دونفره سلفی

 

ژست عکاسی دخترانه

ژست عکاسی دخترانه یکی از پرطرفدارترین ژست‌های عکاسی است چرا که دختران جوان بیشتر به دنبال عکس گرفتن و ژست‌های جدید و زیبا هستند. در ادامه چند ژست عکس زیبا و پرطرفدار می‌بینید که می‌توانید در عکس‌های خود از آن‌ها ایده بگیرید. عکس پروفایل دخترانه 

*****ژست عکس سلفی*****

ژست عکس سلفی، ژست عکس دونفره سلفی

 

*****ژست عکس سلفی*****

ژست عکس تک نفره دخترانه، ژست عکاسی، ژست عکس سلفی

 

چند ژست عکس سلفی را در عکس بالا می بینید که به تمرکز عکس روی چهره اشاره دارد و از زاویه نزدیک و بسته گرفته شده است به همین دلیل نیز کیفیت بالایی دارد.

*****ژست عکس تک نفره دخترانه*****

گاهی دخترها دلشان می‌خواهد عکس‌های تک نفره بگیرند و یک عکس پروفایل زیبا و جذاب داشته باشند. در ادامه چند ژست عکس تک نفره دخترانه را می‌بینید که در انتخاب بهترین ژست می‌تواند به شما کمک کند.

یکی از ژست‌های جالب برای عکس‌های دخترانه، ژست عکس در خیابان و نشستن روی خطوط جاده است که حس خوبی را به مخاطب انتقال می‌دهد.

ژست عکس تک نفره دخترانه، چگونه ژست عکس بگیریم

 

*****ژست عکس در خیابان*****

ژست عکس در خیابان، ژست عکاسی با دوربین

 

*****ژست عکس تک نفره دخترانه*****

یکی از ژست‌های ایستاده این است که به یک تکیه‌گاه مانند دیوار یا درخت تکیه کنید. این‌ که دست‌های خود را در جیب‌تان بگذارید نشانه حالت قدرت در شماست.

ژست عکس، ژست عکاسی، ژست عکاسی دخترانه

 

*****ژست عکس دخترانه اسپرت*****

ژست عکس دخترانه اسپرت، ژست عکاسی، عکس پروفایل دخترانه خاص و رومانتیک برای تلگرام و اینستاگرام دخترانه

 

*****ژست عکس دخترانه اسپرت*****

ژست عکاسی، ژست عکس تک نفره دخترانه، ژست عکس دخترانه اسپرت

 

*****ژست عکس تک نفره در طبیعت*****

یکی از بهترین عکس‌ها، عکس در طبیعت و فضای باز است. در ادامه ژست عکس تک نفره در طبیعت را می‌بینید که می‌توانید برای عکس‌های خود الگو برداری کنید.

ژست عکس تک نفره در طبیعت، ژست عکاسی

 

*****ژست عکس پاییزی*****

پاییز یکی از فصل‌هایی که تمام رنگ‌های گرمی‌بخش به زندگی را می‌توان در آن دید، رنگین‌کمانی از رنگ‌ها که جلوه و زیبایی عکس صد برابر می‌کنند.

ژست عکس تک نفره در طبیعت، ژست عکاسی

 

*****ژست عکس پاییزی*****

پاییز فصل عاشقی است. در میان برگ‌های زرد پاییزی که زیر پای رهگذران به زنگ در می‌آیند باید عاشق شد و یکی از بهترین ژست عکس پاییزی، عکس در میان این برگ‌های زیباست.

یکی از ایده‌های جالب برای عکس در پاییز این است که برگها را در دو مشت خود جمع کنید و آن‌ها روی سر خود پخش کنید در این حین بهترین‌ عکس‌ها را می‌توانید برای خود خلق کنید.

ژست عکس پاییزی، ژست عکاسی، ژست عکس دخترانه

 

*****ژست عکس زمستانی*****

برخلاف پاییز که فصل رنگ‌کمانی است و عکس‌های رنگی می‌توانید خلق کنید، زمستان فصل سفیدی است که می‌تواند پس زمینه‌ی شفافی به عکس‌های شما بدهد و عکس‌هایی که در زمستان گرفته می‌شوند، جذابیت و گیرایی بالاتری نیز دارند.

در ادامه چند نمونه ژست عکس زمستانی را می‌بینید که می‌تواند در گرفتن عکس‌های زمستانی به شما کمک کند.

ژست عکس زمستانی، چگونه عکس های هنری بگیریم

 

*****ژست عکس زمستانی*****

ژست عکس زمستانی، ژست عکاسی، افکتینو

 

ژست عکس گرفتن مردانه

در ادامه این مطلب چند نمونه ژست عکاسی مردانه برای پروفایل را می‌بینید که آقایان محترم می‌توانند با استفاده از آن‌ها ایده‌ای برای خوش استایل شدن در عکس‌هایشان داشته باشند. البته اگر به دنبال مدل شدن از طریق عکس‌هایتان هستید می‌توانید در تلگرام کانال ژست عکس مردانه که کم هم نیست، را دنبال کنید.

یکی از ژست‌های معروف که در ژست عکاسی مدلینگ نیز بیشتر به چشم می‌خورد، این است که یک سوم از بدن مدل در کادر دوربین باشد. قرار دادن دست‌ها در جیب نشانه قدرت است که در تصویر زیر این موضوع کاملاً به‌چشم می‌خورد. عکس پروفایل پسرانه

ژست عکاسی مدلینگ، ژست عکس گرفتن مردانه، کانال ژست عکس مردانه

 

*****ژست عکاسی مردانه برای پروفایل*****

برای قرار دادن عکس در پروفایل اینستاگرام ژست عکاسی بسیار مهم است. استفاده از صندلی، نشستن یا به صورت ایستاده تکیه دادن می‌تواند باعث هرچه خاص‌تر شدن عکس‌های شما شود.

ژست عکاسی مردانه برای پروفایل، ژست عکاسی

 

*****ژست عکس با کت شلوار در ژست عکاسی مردانه*****

ژست عکس گرفتن مردانه، نمونه ژست عکس اسپرت پسرانه

 

*****ژست عکس با کت شلوار*****

ژست عکس با کت شلوار، ژست عکاسی مردانه

 

*****نمونه ژست عکس اسپرت پسرانه*****

برای گرفتن عکس‌های اسپرت، استفاده از عینک مخصوصاً عینک‌های آیینه‌ای می‌تواند باعث زیباتر شدن عکس‌ها شود.

نمونه ژست عکس اسپرت پسرانه، ژست عکس با کت شلوار

 

*****ژست های عکاسی اسپرت*****

ژست های عکاسی اسپرت، بهترین عکس پروفایل در افکتینو

 

*****ژست عکس مردانه در فضای باز*****

یکی از ژست‌های متداول برای آقایان، ژست عکس مردانه در فضای باز است. این فضای باز می‌تواند طبیعت یا خیابان باشد. یکی از ایده‌هایی که در ژست عکاسی مدلینگ‌ها نیز زیاد دیده می‌شود، عکس‌هایی هستند که در حال راه رفتن از مدل‌ها گرفته می‌شوند.

ژست عکاسی مدلینگ، ژست عکس گرفتن مردانه، ژست عکس در خیابان

 

*****ژست عکس مردانه در طبیعت*****

یکی از ژست‌های خوب برای آقایان، ژست عکس مردانه در طبیعت است. عکس‌هایی که خروجی آن را می‌توان به عنوان عکس پروفایل استفاده کرد.

ژست عکس مردانه در طبیعت، کانال ژست عکس مردانه

 

ژست عکس اسپرت عروس و داماد

یکی از متداول‌ترین و البته جذاب‌ترین مدل‌های عکاسی، ژست عکس اسپرت عروس و داماد است. که قبل از جشن عروسی این عکس‎‌ها گرفته می‌شود و معمولا در اتاق خواب عروس و داماد نصب می‌شود.

*****نمونه ژست عکس اسپرت عروس و داماد*****

ژست عکس اسپرت عروس و داماد

 

*****ژست عکس اسپرت عروس و داماد*****

لباس مناسب برای عکس اسپرت دونفره، معمولا لباس‌های اسپرت است. شیلوار جین با تیشرت سفید گزینه مناسبی است مخصوصاً اگر هر دو با هم این تیپ را ست کنید. پیراهن‌های کوتاه نیز جزء لباس مناسب برای عکس اسپرت دونفره محسوب می‌شوند. عکس پروفایل خاص و خفن

ژست عکس اسپرت عروس و داماد، ژست عکس دونفره در آتلیه، افکتینو

 

*****ژست عکس دونفره در آتلیه*****

نمونه‌هایی از زیباترین ژست عکاسی با دوربین در آتیله را در ادامه می‌بینید.

ژست عکس دونفره در آتلیه، افکتینو، ژست عکاسی

 

*****ژست عکس دونفره در آتلیه*****

یکی از نمونه‌های ژست عکس دونفره در آتلیه، ژست عکس عروس و داماد در شب داماد است.

 ژست عکس، ژست عکاسی، ژست عکس دونفره در آتلیه

 

 

دیدگاه

نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید

آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

متن دیدگاه وارد نشده است

پست‌های مرتبط

پربازدیدترین مطالب

هوش هیجانی چیست؟ چگونه با ۱۰ ترفند هوش هیجانی خود را افزایش دهیم؟

چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم؟

اپلیکیشن هایی که زندگی شما را شادتر می کنند

چگونه شاد باشیم؟ مفهوم شادی برای شما چیست؟

۳۰ عکس جالب دنیا که برای اولین بار می‌بینید

معروف‌ترین هنرمندان زن و آثارشان، جایگاه زنان در هنر نقاشی

قدرت بیان تصاویر: آنچه کلمات از گفتن آن ناتوانند

تبلیغات تصویری: نقش تصاویر در تبلیغات چیست؟

۱۴ اشتباه در انتخاب عکس پروفایل که تصورات دیگران را تحت تاثیر قرار می دهد

روانشناسی عکس سلفی : از عکس پروفایل سلفی تا سلفی‌های خطرناک

جملات انگیزشی، جملات انگیزشی کوتاه و جملات موفقیت و شاد

عکس پروفایل خاص چه اهمیتی دارد؟

دانلود اپلیکیشن

عکس های خود را با افکتینو جادو کنید

notification close image

پروفایل ساز افکتینو