چگونه عکس های خود را در شبکه های اجتماعی عوض کنیم؟ تغییر عکس پروفایل به صورت تصویری

تغییر عکس پروفایل در شبکه های اجتماعی تلگرام و واتساپ و جیمیل

فهرست مطالب

آموزش تغییر عکس پروفایل در شبکه های اجتماعی

این روزها شبکه‌های اجتماعی کاربردهای زیادی در میان مردم پیدا کرده است. از ارسال پیام‌های دوستانه و گپ و گفت معمولی تا پیام‌های تبلیغاتی همه و همه در شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شود. با گسترش این شبکه‌ها، ارتباطات به سمت مجازی بودن پیش می‌رود و هویت مجازی افراد کم کم نقش مهمی پیدا می‌کند.

هویت مجازی اشخاص با وجود عکس در پروفایل آن‌ها، قابل قبول‌تر می‌شود. اشخاص با تغییر عکس پروفایل، حالت‌های غم، شادی، افسوس، نگرانی، تنهایی و … را به دوستان خود نشان می‌دهند. ما در این پست از وبلاگ عکس افکتینو، روش‌های تغییر عکس پروفایل در شبکه‌های اجتماعی مختلف را به شما آموزش می‌دهیم تا هر زمان که لازم بود به راحتی بتوانید این کار را انجام دهید.

آموزش تغییر عکس پروفایل در تلگرام

تلگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی پرکاربرد است. بازار استفاده از این شبکه اجتماعی، این روزها بسیار داغ است و حتی فیلترینگ نیز نتوانسته است تاثیری در کاهش تعداد کاربران این شبکه محبوب داشته باشد.

همان طور که کاربران عضو تلگرام می‌توانند برای خود اسم و آیدی انتخاب کنند، می‌توانند برای پروفایل خود نیز عکس انتخاب کنند و هر زمان که بخواهند، عکس پروفایل خود را تغییر دهند. مساله اصلی این است که چگونه در پروفایل تلگرام عکس بگذاریم. ما در پاسخ سوال شما، نحوه قرار دادن و تغییر عکس پروفایل تلگرام را آموزش می‌دهیم تا بتوانید. برای قرار دادن و تغییر عکس پروفایل در تلگرام:

 1. وارد برنامه تلگرام شوید و بر روی آیکون سه خطی، درگوشه سمت چپ و بالا، کلیک کنید.
 2. بر روی گزینه “Settings” کلیک کنید.
 3. در قسمت “Settings”، روی آیکون دوربین کلیک کنید. با انجام این کار چهار گزینه در پایین صفحه برای شما فعال می‌شود.
  گزینه “Remove photo”: با استفاده از این گزینه می‌توانید عکس پروفایل خود را حذف کنید.
  گزینه “Search Web”: این گزینه از جمله قابلیت‌های جدید تلگرام است. شما با استفاده از این گزینه کلمه کلیدی مورد نظر خود را در قسمت جستجو وارد می‌کنید و عکس‌های مرتبط با آن برای شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید از بین آن‌ها، عکسی را برای پروفایل خود انتخاب کنید.
  گزینه “Upload from gallery”: با استفاده از این گزینه، می‌توانید از عکس‌های موجود در گالری برای تغییر عکس پروفایل خود استفاده کنید.
  گزینه “Take photo”: اگر بر روی این گزینه کلیک کنید، دوربین گوشی برای شما فعال می‌شود و می‌توانید بلافاصله عکس بگیرید و بر روی پروفایل خود قرار دهید.
 4. می‌توانید عکس‌ها را بدون تغییر و ویرایش و به صورت کامل در پروفایل خود قرار دهید یا با قابلیت بزرگنمایی بخشی از عکس را کروپ کنید.تعویض عکس پروفایل تلگرام راهنمایی تعویض عکس پروفایل تلگرام و آموزش تعویض عکس های تلگرام افکتینو چگونه عکس پروفایل خود را عوض کنیم- سایت تخصصی مرجع پروفایل عکس ایران افکتینو effectino.com مرجع سلامت و عکس های به روز دنیا و پروفایل های با حال خفن

با استفاده از موارد گفته شده، شما می‌توانید فقط عکس پروفایل خود را تغییر دهید ولی روشی برای تغییر عکس پروفایل دیگران وجود ندارد و شما اجازه‌ای برای انجام این کار ندارید. تنها در صورتی عکس پروفایل یک شخص را نمی توانید ببینید که آن شخص شما را بلاک کرده باشد.

علت تغییر نکردن عکس پروفایل در تلگرام

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده است که چرا عکس پروفایل تلگرام عوض نمیشه؟ علت تغییر نکردن عکس پروفایل در تلگرام می‌تواند مشکل آپلود در تلگرام باشد. این مشکل امکان دارد به خاطر سرعت پایین اینترنت یا مشکلات مربوط به سرورهای خود تلگرام پیش بیاید. استفاده از فیلترشکن نیز می‌تواند باعث مشکل آپلود در تلگرام و کندی سرعت اتصال به سرورهای تلگرام باشد.

یکی از کارهایی که می‌توانید برای رفع مشکل عکس پروفایل تلگرام انجام دهید، این است که تلگرام خود را به آخرین نسخه بروز رسانی کنید. گاهی استفاده از نسخه‌های قدیمی نیز منجر به ایجاد مشکلاتی از این قبیل می‌شوند.

مشکل دیگری که احتمال دارد برای شما پیش بیاید این است که چرا عکس در تلگرام ارسال نمیشود، همچنین مشکل پخش نشدن فیلم در تلگرام و پخش نشدن ویس در تلگرام نیز هم زمان می‌تواند پیش بیاید. اگر با وجود داشتن این مشکلات نتوانستید عکس پروفایل خود را نیز تغییر دهید، پس مطمئن باشید که کش تلگرام شما پر شده است و باید آن را خالی کنید یا گوشی شما حافظه کافی ندارد و با استفاده از نرم افزارهای مدیریت فایل باید تعدادی از عکس یا فایل‌های ویدیویی خود را حذف کنید تا این مشکلات حل شود. عکس پروفایل خاص

تغییر عکس پروفایل، علت تغییر نکردن عکس پروفایل در تلگرام، چرا عکس پروفایل تلگرام عوض نمیشه، بیستکا

 

نحوه گذاشتن عکس پروفایل در تلگرام کامپیوتر

نحوه گذاشتن عکس پروفایل در تلگرام کامپیوتر، مانند سایر نسخه‌های تلگرامی است با این تفاوت که بعد از اینکه به قسمت “Settings” مراجعه می‌کنید، دیگر خبری از آیکون دوربین نیست و فقط شما محل قرار گیری عکس پروفایل را مشاهده می‌کنید، با کلیک روی آن می‌توانید عکس مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی پروفایل خود قرار دهید.

در نسخه‌های دسکتاپ تلگرام، شما به گزینه‌های “Take photo” و “Search Web” دسترسی ندارید. برای حذف عکس پروفایل نیز می‌توانید روی عکس مورد نظر در پروفایل خود کلیک کنید، در گوشه سمت راست و پایین، بر روی علامت سه نقطه کلیک کنید و گزینه Delete را انتخاب کنید. با انجام این کار عکس از پروفایل شما حذف می‌شود. عکس پروفایل پسرانه

سایز مناسب عکس پروفایل تلگرام

احتمال دارد شما از عکسی خوشتان بیاید و به عنوان عکس پروفایل انتخاب کنید اما بعد از این که عکس را بر روی پروفایل قرار دادید، متوجه شوید که عکس کامل نیست و بخش‌هایی از عکس نمایش داده نمی‌شود. مشکل این است که یا عکس انتخابی شما مربع نیست و یا سایز مناسب عکس پروفایل تلگرام نیست. سایز مناسب عکس کامل پروفایل تلگرام(بدون کروپ)، ۵۱۲*۵۱۲ پیکسل است و ابعاد عکس انتخابی نیز حتما باید مربع باشد.

یکی از روش های رفع این مشکل و قرار دادن عکس کامل تلگرام بدون کروپ، دانلود برنامه عکس کامل پروفایل تلگرام Profile w/o crop for Telegram است. با استفاده از این برنامه شما به راحتی می‌توانید عکس‌های کامل بر روی پروفایل خود قرار دهید. عکس پروفایل دخترونه

 آموزش تغییر عکس پروفایل در تلگرام، سایز مناسب عکس پروفایل تلگرام، تغییر عکس پروفایل، تبلیغات در بیستکا

البته سعی کنید از عکس‌هایی استفاده کنید که ویرایش آن‌ها منجر به افت کیفیت عکس پروفایل در تلگرام نشود که در این صورت پروفایل شما جذابیت و زیبایی خود را از دست می‌هد.

اگر تمایلی به دانلود نرم افزارهای کمکی ندارید می‌توانید از برنامه paint ویندوز استفاده کنید در این برنامه شما می‌توانید سایز عکس را با استفاده از گزینه “Resaize” به ۵۱۲*۵۱۲ تغییر دهید. همچنین اگر عکس شما به شکل مستطیل باشد و شما تمایلی به برش بخش‌هایی از عکس نداشتید، می‌توانید از ابزار کروپ در فوتوشاپ استفاده کنید و با بزرگتر کردن ابعاد عکس، آن را به شکل مربع تغییر دهید. بعد از این که ابعاد عکس مربع شد، می‌توانید از نرم افزار paint استفاده کنید و سایز عکس را به ۵۱۲*۵۱۲ تغییر دهید. عکس پروفایل عاشقانه

چگونه عکس پروفایل تلگرام را قفل کنیم

تلگرام با وجود تمام ویژگی‌های منحصربفرد و سرعت بالا، از امنیت بالایی نیز برخوردار است. اما دغدغه بسیاری از کاربران تلگرام این است که چگونه عکس پروفایل تلگرام را قفل کنیم. در این مورد تلگرام هیچ امنیتی برای کاربران خود در نظر نگرفته است و اگر شما نیز نیاز به مخفی کردن عکس پروفایل خود در تلگرام دارید فقط می‌توانید از چند ترفند زیر که ما به شما می‌گوییم استفاده کنید:

 1. شماره خود را به افراد ناشناس ندهید. در صورتی که فردی شماره شما را داشته باشد تحت هر شرایطی امکان دسترسی به پروفایل و عکس‌های شما را دارد.
 2. اگر می‌خواهید شخص خاصی عکس‌های پروفایل شما را نبیند، او را بلاک کنید. با بلاک کردن دیگر او امکان دسترسی به عکس‌های پروفایل شما را نخواهد داشت.
 3. برای تلگرام خود آیدی نداشته باشید. در صورتی که تلگرام شما آیدی داشته باشد، افراد می‌توانند با یک جستجو به راحتی به پروفایل شما و عکس‌های دسترسی داشته باشند و ببینند.
 4. اکانت خود را Delete کنید، در این صورت افرادی که شماره شما را نداشته باشند، دیگر به اکانت جدید شما دسترسی نخواهند داشت و عکس‌های پروفایل شما را نیز نمی‌توانند ببینند. عکس پروفایل غمگین

آموزش تغییر عکس پروفایل در اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب برای به اشتراک گذاری عکس و فیلم است که البته با بروز رسانی، ویژگی‌های جدیدی نیز هر بار مانند پخش ویدیوی زنده و … به آن اضافه می‌شود. کاربران، این شبکه را بیشتر برای به اشتراک گذاری عکس و فیلم می‌شناسند؛ بنابراین دغدغه بیشتر کاربران استفاده از عکس‌های جذاب بر روی عکس پروفایلشان است تا از این طریق بتوانند شانس بیشتری برای افزایش فالوورهای خود داشته باشند.

ما در این قسمت به شما نحوه گذاشتن عکس پروفایل در اینستاگرام را آموزش می‌دهیم تا به راحتی بتوانید این کار را انجام دهید. عکس پروفایل گل

 1. ابتدا برنامه اینستاگرام را اجرا کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.
 2. وارد قسمت “Edit Profile” شوید و بر روی گزینه “Change Photo” زیر عکس پروفایل کلیک کنید.
 3. در این صفحه چهار گزینه برای شما فعال می‌شود:
  گزینه “New Profile Photo”: با انتخاب این گزینه، وارد گالری گوشی خود می‌شوید و می توانید عکس دلخواه خود را از آن‌جا انتخاب کنید.
  گزینه “Import from Facebook”: با کلیک بر روی این گزینه، می‌توانید وارد حساب کاربری خود در Facebook شوید و عکس مورد نظر خود را از آن‌جا انتخاب کنید.
  گزینه “Import from Twitter”: با کلیک بر روی این گزینه، می‌توانید وارد حساب کاربری خود در Twitter شوید و عکس مورد نظر خود را از آن‌جا انتخاب کنید.
  گزینه “Remove Profile Photo”: با انتخاب این گزینه عکس پروفایل شما حذف می‌شود. دقت کنید، زمانی که روی این گزینه کلیک می‌کنید، اینستاگرام از شما سوالی در مورد اینکه مطمئن به حذف عکس هستید، نمی‌کند و به طور مستقیم عکس پروفایل شما را حذف می‌کند.عوض کردن عکس پروفایل اینستاگرام _ effectino.com مرجع عکس های پروفایل عکس های خوشگل اینستاگرامیسایت عکس پروفایل زیبا و خوشگل برای اینستاگرام

آموزش تغییر عکس پروفایل در واتس اپ

واتس اپ یکی از محبوب‌ترین پیام رسان‌ها در حوزه تماس صوتی و تصویری است. بیشترین کاربرد واتس اپ برای برقراری تماس‌های تصویری است که حتی با سرعت پایین اینترنت نیز مشکلی در برقراری ارتباط ایجاد نمی‌شود.

در این پیام رسان نیز مانند سایر پیام رسان‌ها می‌توانید با انتخاب و تغییر عکس پروفایل، پروفایل خود را شخصی سازی کنید. ما در این قسمت به شما نحوه تغییر عکس پروفایل واتس اپ را آموزش خواهیم داد.

 1. برنامه واتس اپ را اجرا کنید و بر روی آیکون سه نقطه در گوشه بالای سمت راست کلیک کنید.
 2. به قسمت “Settings” بروید.
 3. بر روی دایره کنار نام پروفایل که در سمت چپ و بالا قرار دارد، کلیک کنید.
 4. روی آیکون دوربین کلیک کنید، در این قسمت سه گزینه برای شما نشان داده خواهد شد.
  “Gallery”: با کلیک بر روی این گزینه، شما می‌توانید از عکس‌های موجود در گالری برای تغییر عکس پروفایل خود انتخاب کنید.
  “Camera”: با کلیک بر روی این گزینه، دوربین گوشی برای شما فعال می‌شود و شما می‌توانید بلافاصله از هر چیزی که می‌خواهید، عکس بگیرید و بر روی پروفایل خود قرار دهید.
  “Remove Photo”: اگر روی پروفایل خود عکسی دارید و می‌خواهید با عکس جدیدی جایگزین کنید، ابتدا باید از این گزینه استفاده کنید و عکس قبلی را حذف کنید و سپس اقدام به قرار دادن عکس جدید نمایید.

تغییر عکس پروفایل بالا بردن کیفیت عکس پروفایل در واتساپ تغییر عکس پروفایل در واتس اپ، تغییر عکس پروفایل، کی پروفایل واتساپ منو دیده، افکتینو تغییر عکس در نرم افزار واتساپ تغییر عکس پروفایل در شبکه های اجتماعی

 

چه کسانی از پروفایل واتس اپ شما دیدن کرده‌اند

یکی از دغدغه کاربران عضو در اکثر پیام رسان‌ها این است که چه کسانی اطلاعات پروفایل آن‌ها را چک می‌کنند. احتمالا این دغدغه برای شما هم وجود دارد که چه کسانی از پروفایل واتس اپ شما دیدن کرده‌اند. ما ترفندی را به شما آموزش می‌دهیم تا از طریق آن بتوانید به این سوال خود پاسخ دهید و به راحتی لیست این اشخاص را ببینید.

با نصب نرم افزار Whatsapp Viewer، می‌توانید متوجه شوید که چه کسانی از پروفایل واتس اپ شما دیدن کرده‌اند. پس از این که این نرم افزار را بر روی گوشی خود نصب کردید، لیستی از افرادی که بیشترین بازدید را از پروفایل شما داشته‌اند، به ترتیب از بیشترین تعداد بازدید نمایش می‌دهد. توجه داشته باشید که اولین نفر در لیست کسی است که بیشترین بازدید را از پروفایل شما داشته است ولی اسم نفر اول قفل است و نمایش داده نمی‌شود، برای نمایش اسم این شخص باید امتیاز پنج ستاره را به نرم افزار Whatsapp Viewer، بدهید تا بتوانید نام مخاطب را ببینید.

تغییرعکس پروفایل در imo

ایمو به انگلیسی imo، یک پیام رسان محبوب و پرکاربرد است که بیشترین دلیل محبوبیت آن امکان برقراری تماس تصویری با کیفیت بالا و سرعت اینترنت پایین است. علاوه بر این امکان ارسال و دریافت پیام متنی نیز در این پیام رسان وجود دارد. برای تغییرعکس پروفایل در imo، باید به ترتیب زیر عمل کنید:

 1. برنامه ایمو را اجرا کنید و بر روی آیکون دایره در گوشه سمت چپ و بالای صفحه کلیک کنید.تغییر عکس پروفایل، تغییر عکس پروفایل در imo، ترفندهای ایمو، تنظیمات ایمو
 2. بر روی گزینه Change profile picture در گوشه سمت راست و بالا کلیک کنید. دو گزینه برای شما نمایش داده می‌شود:
  Take photo: با انتخاب این گزینه دوربین گوشی شما فعال می‌شود و می‌توانید بلافاصله عکس بگیرید و به عنوان عکس پروفایل خود قرار دهید.
  Choose photo: با انتخاب این گزینه، وارد گالری گوشی خود می‌شوید و عکس دلخواه خود را از لیست انتخاب می‌کنید و به عنوان عکس پروفایل خود قرار می‌دهید.

تغییر عکس پروفایل،حذف عکس پروفایل ایمو، تیک سبز در ایمو، بیستکا

آموزش حذف عکس پروفایل ایمو

در آموزش قبلی شما توانستید عکس پروفایل خود را در ایمو تغییر دهید و عکس جدیدی روی پروفایل قرار دهید. گاهی ممکن است تمایلی به قرار دادن عکس روی پروفایل خود نداشته باشید و بخواهید عکس پروفایل خود را در ایمو حذف کنید. متاسفانه امکانی برای حذف عکس پروفایل ایمو وجود ندارد و توسعه دهندگان این پیام رسان این امکان را برای کاربران خود قرار نداده‌اند.

از آن جایی که شما نمی‌توانید اقدامی برای حذف عکس پروفایل ایمو انجام دهید، در صورتی که بخواهید پروفایل شما هیچ عکسی نداشته باشد، یکی از ترفندهای ایمو برای این کار این است که از یک عکس با زمینه تک رنگ، به عنوان عکس پروفایل خود استفاده کنید. با قرار دادن عکس جدید عکس قبلی به طور خودکار حذف می‌شود و دیگر جای نگرانی بابت حذف عکس قبلی نیست. عکس نوشته افکتینو

حذف مخاطب در ایمو

شما زمانی می‌توانید در ایمو نام کاربری داشته باشید که این پیام رسان را بر روی گوشی موبایل خود نصب کنید و از طریق یک شماره موبایل در آن ثبت نام کنید. تمامی اشخاص در ایمو از طریق شماره موبایلی که ثبت نام کرده‌اند، قابل شناسایی هستند.

مخاطبان شما در ایمو کسانی هستند که شما موبایل آن‌ها بر روی گوشی شما ذخیره شده است و برنامه ایمو را روی گوشی خود نصب دارند. علاوه بر این افرادی هم که برنامه ایمو را نصب ندارند در انتهای لیست مخاطبان ایمو نمایش داده می‌شوند که شما می‌توانید با انتخاب گزینه دعوت، آن‌ها را به استفاده از برنامه ایمو دعوت کنید.

برای حذف مخاطب در ایمو باید مراحل زیر را طی کنید:

 1. به لیست مخاطبان خود در برنامه ایمو بروید و مخاطب مورد نظر خود را انتخاب کنید.آموزش حذف عکس پروفایل ایمو، چگونه عکس پروفایل ایمو را حذف کنیم، نحوه حذف عکس در ایمو
 2. مخاطب مورد نظر خود را انتخاب کنید و روی اسم مخاطب کلیک کنید تا وارد تنظیمات ایمو شوید.حذف عکس پروفایل imo، ترفندهای ایمو، حذف مخاطب در ایمو، بیستکا هوشمند در تبلیغات آنلاین حذف عکس پروفایل imo، ترفندهای ایمو، حذف مخاطب در ایمو، بیستکا هوشمند در تبلیغات آنلاین
 3. در قسمت تنطیمات ایمو مربوط به مخاطب مورد نظر، گزینه Delete contact را انتخاب کنید و در صفحه که باز می شود با اطمینان از حذف مخاطب خود، بر روی Yes کلیک کنید.

با انجام مراحل گفته شده در بالا، دیگر اسم مخاطب در لیست مخاطبان شما در ایمو نمایش داده نمی‌شود.

تیک سبز در ایمو

اگر دقت کرده باشید در کنار نام برخی از مخاطبان در ایمو، تیک سبز رنگی نمایش داده می‌شود که این تیک در کنار اسم همه مخاطبان قرار ندارد. تیک سبز در ایمو برای فهمیدن آنلاین بودن در ایمو کاربرد دارد، به این معنا که مخاطب شما یا آنلاین است و یا اخیرا آنلاین بوده است.

علامت تیک سبز در imo، فهمیدن آنلاین بودن در ایمو، علامت تيك سبز در ايمو چيست، تیک سبز در ایمو

تغییر عکس پروفایل جیمیل

جیمیل یک سرویس رایگان ارسال و دریافت ایمیل توسط گوگل است. در این سرویس هر شخصی می‌تواند برای خود یک حساب کاربری داشته باشد و به صورت رایگان با یک آدرس ایمیل مخصوص به خود، ایمیل ارسال و دریافت کند. همانند سایر حساب‌های کاربری، بر روی حساب کاربری جیمیل خود نیز می‌توانید عکس پروفایل داشته باشید.

تغییر عکس پروفایل جیمیل در گوشی موبایل

در صورتی که حساب کاربری جیمیل خود را بر روی گوشی موبایل خود دارید، می توانید با استفاده از مراحل گفته شده، عکس پروفایل برای حساب خود اضافه کنید یا عکس پروفایل خود را تغییر دهید و حذف کنید:

 1. ابتدا وارد حساب کاربری جیمیل خود شوید و بر روی آیکون سه خط در گوشه سمت چپ و بالا کلیک کنید.تغییر عکس پروفایل، تغییر عکس پروفایل در جیمیل، تبلیغات هوشمند در بیستکا
 2. بر روی آدرس جیمیلی که می‌خواهید عکس پروفایل آن را تغییر دهید، کلیک کنید و سپس گزینه Settings را از لیست انتخاب کنید.تغییر عکس پروفایل، تغییر عکس پروفایل تلگرام دیگران، بیستکاتغییر عکس پروفایل، تغییر عکس پروفایل تلگرام دیگران، بیستکا
 3. در این قسمت بر روی آدرس ایمیل خود در لیست کلیک کنید. تغییر عکس پروفایل، تغییر عکس پروفایل در جیمیل، تبلیغات در بیستکاتغییر عکس پروفایل، تغییر عکس پروفایل در جیمیل، تبلیغات در بیستکا
 4. بر روی گزینه My Account کلیک کنید.تغییر عکس پروفایل، تغییر عکس پروفایل در جیمیل، تبلیغات در بیستکا
 5. در این قسمت بر روی آیکون دایره که بالای آدرس ایمیل قرار دارد، کلیک کنید. تغییر عکس پروفایل، تغییر عکس پروفایل در جیمیل، تبلیغات در بیستکا
 6. در این قسمت از شما سوال پرسیده می‌شود که آیا می‌خواهید برای حساب کاربری خود عکس پروفایل داشته باشید؛ بنابراین روی گزینه Set profile photo کلیک کنید.تغییر عکس پروفایل، تغییر عکس پروفایل در جیمیل، تبلیغات در آژانس هوشمند بیستکا
 7. جیمیل در این قسمت برای انتخاب عکس پروفایل دو گزینه به شما پیشنهاد می‌دهد.
  Take photo: این گزینه برای زمانی است که شما با استفاده از دوربین گوشی خود بلافاصله عکس بگیرید و بر روی پروفایل خود قرار دهید.
  Choose photo: با کلیک بر روی این گزینه شما به تمام عکس‌های موجود در گالری گوشی خود دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید عکس مورد نظر خود را از آن‌جا انتخاب کنید.تغییر عکس پروفایل، تغییر عکس پروفایل در جیمیل، تبلیغات در بیستکا

تغییر عکس پروفایل جیمیل در کامپیوتر

شما می‌توانید با داشتن آدرس ایمیل و پسورد جیمیل خود، حساب کاربری خود را از طریق مرورگر کامپیوتر خود باز کنید. برای تغییر عکس پروفایل جیمیل در کامپیوتر بعد از این که حساب کاربری خود را در باز کردید، باید مراحل زیر را طی کنید:

 1. بعد از این که وارد حساب کاربری خود در جیمیل شدید، بر روی آیکون دایره در گوشه سمت چپ و بالا کلیک کنید. با کلیک بر روی آن کادری برای شما باز می‌شود که در سمت راست آن آیکون دایره‌ای وجود دارد، بر روی آیکون کلیک کنید.تغییر عکس پروفایل، تغییر عکس پروفایل در جیمیل، تبلیغات در بیستکا
 2. با ورود به این قسمت، شما می‌توانید عکس مورد نظر خود برای پروفایل را بارگذاری کنید. بعد از اینکه بر روی گزینه “یک عکس از کامپیوتر خود انتخاب کنید” کلیک کردید، باید از کامپیوتر خود عکس مورد نظر را انتخاب کنید. این عکس به عنوان عکس پروفایل شما در حساب کاربری جیمیلتان استفاده می‌شود. تغییر عکس پروفایل، تغییر عکس پروفایل در جیمیل، تبلیغات در بیستکا

با انجام مراحل گفته شده در بالا، عکس پروفایل شما تغییر می‌کند و عکس قبلی به صورت خودکار از پروفایل حذف می‌شود.

تغییر عکس پروفایل در facebook

به جرات می‌توان گفت facebook یکی از اولین شبکه‌های اجتماعی است که در مدت زمان کوتاه، محبوبیت فراوانی در میان کاربران خود پیدا کرد.  این شبکه اجتماعی در سال ۲۰۰۴ ایجاد شد. هر کاربر می‌تواند در facebook برای خود، صفحه شخصی و همچنین صفحه عمومی داشته باشد و در آن عکس، فیلم و محتوای دلخواهش رابرای دوستان خود منتشر کند. عکس پروفایل شاد

شما می‌توانید برای پروفایل facebook خود، عکس انتخاب کنید یا به حذف عکس یا تغییر عکس پروفایل خود بپردازید. مراحل تغییر عکس پروفایل facebook به ترتیب زیر است:

 1. وارد حساب کاربری facebook خود شوید. آیکون دایره‌ای شکلی در گوشه سمت چپ و بالا قرار دارد. بر روی آن کلیک کنید.چگونه عکس پروفایل فیس بوک را حذف کنیم، facebook، حذف عکس، بیستکا
 2. در این قسمت می‌توانید با کلیک بر روی گزینه Edite عکس پروفایل و عکس پس زمینه را تغییر دهید؛ بنابراین بر روی این گزینه کلیک کنید.گذاشتن عکس پروفایل فیس بوک،تغییر عکس پروفایل در facebook، حذف عکس
 3. در این قسمت لیستی از عکس‌های موجود در حساب کاربری به شما پیشنهاد داده می‌شود. اگر تمایل داشتید می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید در غیر این صورت می‌توانید با زدن گزینه Upload a New Photo عکس‌های جدیدی انتخاب کنید. در این قسمت نیز دو گزینه برای شما در پایین صفحه فعال می‌شود:
  Camera: با استفاده از این گزینه، می‌توانید با گوشی دوربین خود عکس بگیرید و بر روی پروفایلتان قرار دهید.
  Documents: با کلیک بر روی این گزینه، شانس این را دارید که عکسی از میان عکس‌های موجود در گوشی خود را به عنوان عکس پروفایل انتخاب کنید.تغییر عکس پروفایل در facebook، حذف عکس، حذف عکس پروفایل فیس بوک، تبلیغات در بیستکاروانشناسی عکس پروفایل 

 

دیدگاه

نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید

آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

متن دیدگاه وارد نشده است

پست‌های مرتبط

پربازدیدترین مطالب

هوش هیجانی چیست؟ چگونه با ۱۰ ترفند هوش هیجانی خود را افزایش دهیم؟

چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم؟

اپلیکیشن هایی که زندگی شما را شادتر می کنند

چگونه شاد باشیم؟ مفهوم شادی برای شما چیست؟

۳۰ عکس جالب دنیا که برای اولین بار می‌بینید

معروف‌ترین هنرمندان زن و آثارشان، جایگاه زنان در هنر نقاشی

قدرت بیان تصاویر: آنچه کلمات از گفتن آن ناتوانند

تبلیغات تصویری: نقش تصاویر در تبلیغات چیست؟

۱۴ اشتباه در انتخاب عکس پروفایل که تصورات دیگران را تحت تاثیر قرار می دهد

روانشناسی عکس سلفی : از عکس پروفایل سلفی تا سلفی‌های خطرناک

جملات انگیزشی، جملات انگیزشی کوتاه و جملات موفقیت و شاد

عکس پروفایل خاص چه اهمیتی دارد؟

دانلود اپلیکیشن

عکس های خود را با افکتینو جادو کنید

notification close image

پروفایل ساز افکتینو